7 patikrinti būdai, kaip atsikratyti spuogų

Spuogai yra didžiausias Jūsų odos priešas, bet juos galima nugalėti, pasinaudojus mūsų patarimais.

Šepetėlis veidui

Jeigu Jums reikia išvalyti poras, išlyginti odą arba pašalinti riebalų likučius – naudokite šepetėlį.

Apsauginis kremas nuo saulės be aliejaus

Prieš išeinant į saulę, visada užtepkite ant odos apsauginį kremą nuo saulės. Tačiau pernelyg didelis aliejaus kiekis blogai veikia spuogus: jie gyja lėčiau ir oda atrodo riebi. Todėl rekomenduojame išbandyti kremą be aliejaus.

Teisingas tonas yra raktas į sėkmę

Toninis kremas paslepia visus odos trūkumus, tačiau tuo pat metu tai gali sukelti spuogų atsiradimą. Kad išvengtumėte problemų, naudokite patikrintų prekinių ženklų kokybišką toninį kremą. Į jo sudėtį turėtų įeiti salicilo rūgštis, kamparas ir arbatmedžio ekstraktas.

kaip atsikratyti spuogų

Kaip atsikratyti spuogų

Nenužudykite naudingų bakterijų

Mūsų odoje gyvena milijonai bakterijų. Daugelis iš jų maitina Jūsų odą, todėl nereikia atsikratyti visų veido mikroorganizmų. Naudokite priemonę, kuri padeda geroms bakterijoms padaryti savo darbą.

Pasakykite «ne!» didelėms dėmėms

Jeigu spuogas yra raudonas ir labai pastebimas, naudokite tepalą su hidrokortizonu. Taškeliais tepkite kremą ant odos. Taip pat galima padidinti efektą, jeigu ant odos probleminės srities pridėsite šiek tiek ledo.

Būkite švelni su savo oda

Niekada nelupkite spuogų, kitaip gali atsirasti randų. O jų pašalinti praktiškai neįmanoma. Tačiau, jeigu taip atsitiko, ir ant Jūsų odos atsirado keletas problemiškų sričių, paimkite kremą, hidrochinono pagrindu, kad trūkumas būtų mažiau pastebimas.

Tebus šviesa!

Jeigu spuogai vis dar neišnyksta, pereikite prie LED apdorojimo. Tai galima padaryti tiesiogiai namuose su specialiu kosmetikos prietaisu.