Kokie kremai, kaukės ir šveitikliai beprasmiai

Dauguma kosmetinių priemonių neduoda jokios naudos, dubliuodamos kitų funkcijas. Kas nereikalinga moters kosmetiniame arsenale, pasakoja mūsų ekspertai.

Priemonės nuo celiulito

Pastebėjusi ant šlaunų ir sėdmenų celiulito požymius, moteris pasirįžta viskam, kad tik to atsikratyti. Ir čia viltis puoselėja etiketės priemonių, galinčių jau vos ne per savaitę šią problemą  panaikinti. Tačiau, apart melagingų vilčių, šios priemonės nieko neduos. Celiulitas – poodinio riebalinio  audinio pakitimai dėl hormoninių svyravimų ir limfos cirkuliacijos sutrikimas. Išorinės priemonės atkoreaguoti šių procesų nebegali, nes taip giliai į paodį neįsigeria ir nesudaro jokio stimuliuojančio poveikio.

Priemonės nuo celiulito

Priemonės nuo celiulito

Susitvarkyti su celiulitu gali padėti tik kompleksinė prieiga, susidedanti iš masažo, fizinių krūvių ir teisingos mitybos. Ir todėl ant buteliukų su anticeliulitinėmis panacėjomis ant etikečių, aprašytos rekomendacijos, kad jomis teptis reikia lygiagrečiai su masažu, sportu, teisinga mityba.

Lūpų šveitiklis

Besilukštenanti lūpų oda šaltu metų laiku, sukelia nerimą moterims ir todėl jų kosmetinėje visada randamas specialus lūpų šveitiklis. Ši priemonė, dėka savo abrazyvinių savybių, padeda nušveisti suragėjusias mirusias odos daleles, paminkštinti bei pasodrinti lūpas.

Lūpų šveitiklis

Lūpų šveitiklis

Tačiau, tą šveitiklį galima išbraukti iš kosmetinės sąrašo, pakeitus jį minkštu dantų šepetėliu. Patrinkite lūpas šepetėliu ryte, kai valotės dantis ir vakare, po to užtepkite kremo ar balzamo.

Kaukė kojoms

Rožiniai kulniukai, švelni kaip kūdikio oda ant pėdų, – vienas pagrindinių naminio pedikiūro tikslų. Ir to pasiekti žada visagalės kaukės kojoms. Tačiau tos kaukės sudėtis duoda tokį patį rezultatą, kaip drėkinamasis kremas. Tiesiog, riebiai ištepkite juo pėdas, užsimaukite medvilnines kojines, o po 20 minučių – pašalinkite likučius servetėle. Kas liečia skambius užrašus ant kojų kaukių etikečių, tai čia tik rūgštims, kurios gali būti naudojamos tik pedikiūro salonuose, atliekant profesionalųjį pedikiūrą.

Kaukė kojoms

Kaukė kojoms

Tai individualios priemonės, kurias naudoti dažniau nei vieną kartą į dvi savaites, nerekomenduojama ir taiatlikti geriau patikėti meistrams. Prisitepus jomis kojas neapdairiai ar per daug, gali prisišaukti dar didesnio suragėjimo arba net odos trūkinėjimo. Prižiūrinčios savo odą moterys, tikriausiai turi priemonių atskiroms zononoms – kojoms, kūnui, rankoms. Tačiau, paanalizavus jų sudėtį, galima įsitikinti, kad skirtumo tarp šių priemonių, apart kainos, nėra: tokie pat drėkinamieji, maitinamieji, dezodoruojantys komponentai. Todėl, mielosios, perkrauti savo grožio staliuką, visiškai nėra tikslo. Viską galima įsigyti žymiai pigiau.

Kaukė plaukams

Gražūs plaukai – moters vizitinė kortelė. Ir šis grožio etalonas reikalauja kruopščios priežiūros kiaurus metus, o ypač žiemą. Plaukų priežiūros priemonių gamintojai išleidžia kosmetiką serijomis, į kurias įeina šampūnas, balzamas ir plaukų kaukė.

Kaukė plaukams

Kaukė plaukams

Tačiau balzamo ir kaukės funkcijos, praktiškai, vienodos (be to, balzame naudingųjų medžiagų koncentracija net šiek tiek didesnė). Ir jei kaskart, plaunant plaukus, naudojate balzamą, būtinumo naudoti dar ir kaukę – nėra. Užtenka palaikyti balzamą ant plaukų dviem minutėm ilgiau.

Kremas nuo tamsių poakinių ratilų

Tamsūs plėmai (ratilai) apatinių vokų zonoje, atrodo neestetiškai ir visada sugadina moters įvaizdį, pridedant jai kelis metelius prie amžiaus. Todėl damos, kurioms dažnai taip nutinka, įsigyja daug žadančią priemonę, ant kurios užrašyta: „Nuo tamsių ratilų“. Tačiau šios tiubelės niekuo padėti nebegali – jos negali panaikinti šių „mėlynių“ priežasčių.

Kremas nuo tamsių poakinių ratilų

Kremas nuo tamsių poakinių ratilų

Tokie defektai pasireiškia dėl nedamiegojimo, vidaus organų būklės arba dėl arti epidermio paviršiaus išdėstytų kapiliarų. Todėl, norint išvengti šio nesveiko reiškinio, miegokite ne mažiau 7 valandų per parą, ir atlikite medicininius tyrimus vidaus organų būklės atžvilgiu.

Kremas nuo odos ištampymo

Strijos ant krūtinės, šlaunų, sėdmenų, verčia moteris nejaukiai jaustis su atviresniais rūbais. „Ištrinti“ nuo odos paviršiaus raukšleles, žada įvairiausi kremai. Bet kaip ir su celiulitinėmis priemonėmis, taip ir su šiomis, jokių rezultatų nepasieksite. Strijos susiformuoja po staigaus odos ištempimo, kurio metu atsiranda mikro įtrūkimai, suaugantys su jungiamuoju audiniu.

Kremas nuo odos ištampymo

Kremas nuo odos ištampymo


Atsikratyti šio kosmetinio trūkumo, pavyks tik plastinės ar kosmetologinės lazerinės operacijų dėka, nes randeliai nesirezorbuoja nuo losjonų ir kremų.

Kremas kaklui ir iškirptės zonai

Kaklo ir dekolte oda, pirmoji, išduodanti moters amžių. Todėl, kovoje su amžiaus išdavimo reiškiniais, daugelis imasi skirstyti odos priežiūros priemones, neva, kaklui ir iškirptei, atskiri kremai. Tačiau, veido, dekolte ir kaklo oda turi tą pačią struktūrą; o tai reiškia, kad jos gali būti naudojamos visoms šioms zonoms.

Kremas kaklui ir iškirptės zonai

Kremas kaklui ir iškirptės zonai

Be to, tokių kremų sudėtys vienos arkitos firmos, vargu ar ženkliai skirsis, o štai kainos – gali.