Trumpa šukuosena išsirinkite sau tinkamą

Kiekviena mūsų, nors kartą gyvenime kėlėme sau klausimą: „Ar tiks man trumpa šukuosena?“; juo lab, kad Holivudo gražuolės viena paskui kitą, pakerpa savo ilgąsias sruogas, pasirinkdamos Piksi, Bob ir Undercut.

Trumpa šukuosena moterims Scarlett Johansson

Scarlett Johansson

Kartą ir visam laikui, sau šią dilemą išspręsti galima, pasitelkus į pagalbą paprastą taisyklę – „5,5 centimetro“. Ją „atrado“ žinomas stilistas, markės Džon Frida įkūrėjas, kuris mano, kad čia visas reikalas kampuose. Štai ką ta tema sako vienas pagtindinių brendo stilistų, Žilis Robinsonas: „Džonas ilgai tyrinėjo veidus ir suprato, kad apatinio žandikaulio kampas, veido atžvilgiu, nustato ar tiks žmogui trumpa šukuosena, ar geriau likti ilgaplauke“. Pasak ekspertų, šis metodas paprastas, tikslus ir patikimas, beje, kiekvienam veido ovalui.

Trumpa šukuosena moterims

Trumpa šukuosena moterims

Ir taip – kad nuspręsti ar tinka tau trumpa šukuosena, reikia: pridėti pieštuką ar rašiklį po smakru, laikant jį horizontaliai, o liniuotę laikyti po ausimi, vertikaliai. Dabar tau reikia išmatuoti susikirtimo taško, tarp pieštuko ir liniuotės, atstumą. Jei jis nesiekia 5,5 centimetro, tai trumpa šukuosena kaip tik tau, o jei didesnis – geriau neskubėti trumpinti plaukų.

Trumpa šukuosena moterims

Michelle Williams ir Kim Kardashian

Kaip pavyzdį, pasižiūrėk į Mišel Viljams ir Kim Kardašian nuotraukas: pirmąjai akivaizdžiai, geriau trumpa šukuosena Piksi, o štai antrąjai – puikiausiu variantu esti įvairaus lygio sruogos iki pečių, ir netgi žemiau.